Ahoj!

Díky moc za zájem! Znamená to, že se Vám moje fotky líbí a to mě moc těší. Soutěž je pro všechny, přátele, známé i neznámé. Je to první soutěž a něco, co jsem doteď nezkoušel. Uvidíme, jak to půjde a jestli bude zájem, no ne?

A o co vlastně soutěžíme?

Portrétní balíček s Janem Lipinou

v hodnotě 1500 ,-

Miluju fotografie, na kterých je opravdový člověk. Když se někdo uvolní a je sám sebou, na fotografii to poznáte. Takové fotky v sobě mají jiskru života. Můžete vzít svého partnera, partnerku nebo děti. Vymyslíme něco, co Vás bude bavit a odnesete si z toho 10-15 fotografií, které Vám, doufám, zůstanou na celý život.

Pro účast v soutěži musíte splnit 3 podmínky:

(1) sledujte @janlipina na Instagramu

(2) sledujte Jan Lipina Fotografie na Facebooku

(3) zadejte e-mail zde:

[mc4wp_form id=“65796″]

Výherce bude vylosován podle e-mailu a pak ověřen na Instagramu a Facebooku. Seznam e-mailů se jmenuje Společenství kšand a podvazků a musíte potvrdit účast v mailu, který Vám ode mě přijde.

Ukončení soutěže proběhne 30. dubna 2018, e-mail bude náhodně vybrán počítačovým programem, losování natočím na video a vyhlásím vítěze (do 7 dnů). Všem přijde informační e-mail. Výhra bude platná 3 měsíce od vyhlášení a bude třeba najít společné datum. Součástí výhry není cestovné nad rámec Moravskoslezského kraje.

Vítězkyní soutěže se stala Nikol Štůralová. Focení zveřejním, až bude hotové. Záznam z losování můžete vidět zde: