Featured from Instagram

Speciální přání pro všechny "mé páry"

Tuhle fotografii jsem tu chtěl dát už dávno, ale vždycky jsem si řekl „ne, tahle patří na konec roku“. Pro mě byl 2019 rokem úspěšným, ale zároveň s řadou nezdarů, takže kdybych řekl, že se na jeho konci cítím jako Mirečka na fotce, tak bych lhal. 

Ale ty svatby, ty mi dělají fakt velkou radost. Zrovna koukám na všechny z uplynulého roku, ale týká se to i let předchozích. Do svatby emočně dost investuju (což ještě nevím, jestli je moudré), takže když na fotky koukám, tak to s vámi znovu prožívám. Leckdy mě to dojímá a vždycky si vzadu v hlavě řeknu takovou malou skrytou modlitbu, takové prchavé přáníčko:

Opravdu doufám, že to všichni z vás v příštím roce zvládnete, že vaše děti budou zdravé, že se vám povede a že se nikdy, nikdy nerozvedete. A s tím taky každou svatbu fotím: s myšlenkou, že na ty fotografie budete koukat a že vám budou připomínat dny, kdy se společný život zdál snadný, a vždycky tajně doufám, že když svoji práci odvedu správně, tak budu malinkatou, byť sebemenší silou, která bude vaše manželství v průběhu let posilňovat. Špatné dny vždy přijdou. Vydržte! :-)

Svatební PF 2020